New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
ANA SAYFATOPLANTI

TOPLANTI

The Game for Big Kids’te sizler için sunduğumuz Toplantı&Sunum hizmetlerimizden dilediğinizi seçebilir, istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz!

Esnek ve modüler yapısı sayesinde taleplerinize ve tüm kurumsal etkinlik ihtiyaçlarınıza cevap veren THE GAME, toplantılarınıza, lansman ve motivasyon etkinliklerinize ev sahipliği yapma imkanı sunuyor.

Eğlence ve etkinlik anlayışının bu denli değişmesiyle, artık toplantı ve eğitimlerde farklılaşmaya başladı. The Game olarak biz tam bu noktada oyuna dahil oluyoruz.Toplantı, eğitim, seminer gibi organizasyonlarınızı interaktif bir ortamda dilediğiniz masa düzeni eşliğinde gerçekleştirebilir, seçeceğiniz takım aktiviteleriyle ekip ruhunu pekiştirirken, toplantı günlerinizi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Digital Branding

Motivasyon toplantıları, şirket içi turnuvalar düzenleyebilir, partiler verebilir, bunları yaparken digital branding ile firmanızın reklamını da yapabilirsiniz. Orta alanda 17 adet 50” Led TV ve aynı anda ana sahneye görüntü ve ses paylaşımı yaparak markanızın tanıtımını misafirlerinize alışılagelmiş photoblog veya cut out’ların dışında gerçekleştirebilirsiniz.

Ses – Işık

The Game’de bilinen etkinlik kalıplarına bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Siz sadece ne yapmak istediğinizi söyleyin, gerisini biz çözeriz. Hem de farklı alternatiflerle birlikte. Örneğin bir After Party planladınız ve DJ mi çıkartmak istiyorsunuz. 6 adet 1000 watt Hoparlör, 2 adet 1400 watt Subbass ve 22 kanal FX mikser ile ses sistemi davetlilerinizin kulaklarını sağır edebilir! Ayrıca ışık şovu yapmaya yetecek kadar ışık ve kontrol mikserimiz de mevcut!

Lezzetler

Zengin yemek ve kokteyl menülerimiz, kahvaltı, Coffee Break ve açık büfe seçeneklerimiz ve daha pek çok seçenek tüm etkinliklerinizde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Oturma Düzeni

The Game’de sahneyi kullanarak seminerler vermeniz de mümkün. İster tiyatro düzeni, ister u düzen, ister şirket yemeği için yuvarlak oturma düzeni! Ürün lansmanlarınızı, şirket yıl dönümlerinizi ve motivasyon etkinliklerinizi yapmak için siz nasıl arzu ederseniz biz The Game’i size göre dizayn ediyoruz.

Projeksiyon

Kaynak ve personel yönetimi gerektiren strateji oyunlarından, takım çalışmasını güçlendirecek spor oyunlarına kadar size ve ekibinize faydalı olacak sınırsız seçenek sunuyoruz. Üstelik bunları yaparken dev projeksiyonlarda Sony HW15 ve HW55ES ile HD kalitede gerçekleştiriyoruz.