New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

[Sıkça Sorulan Sorular]

The Game’i kullanmak için üyelik gerekiyor mu? The Game kullanım ücreti ne kadar? Bu kullanım ücreti ile tüm oyunları oynayabiliyor muyuz?

The Game’e giriş için üyelik gerekmemektedir. Münferit kullanımlarda 1 kişi için saatlik ücretimiz 20 TL’dir. Bu ücret karşılığı tesisimizde bulunan oyun alanlarının (VIP oda hizmeti ve Vortex 360 Uçak Simülasyonu hariç) tamamından, başka hiç bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

VIP odaları kiraladığımızda The Game genel alanından da faydalanabiliyor muyuz?

VIP odalarımız sadece siz misafirlerimize özel hizmet sunmak için bulunuyor. VIP odalarımızda ister oyun oynayın, isterseniz tuttuğunuz takımın maçını izleyin. The Game’de bulunan diğer tüm alanlardan da ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.

Yarış simülasyonlarında aynı anda kaç kişi yarışabiliyor?

The Game’de 7 adet yarış simülasyonu bulunmaktadır. Aynı anda aynı piste 7 kişi yarışabilmektedir.

The Game ‘de üyelik sisteminiz var mı? Var ise şartlarınız nelerdir?

The Game’de 3 ay, 6 ay ve 1 senelik üyeliklerimiz bulunmaktadır. Detaylar için satış ofisimizle görüşebilirsiniz.

The Game’de ne tür organizasyonlar düzenleyebiliriz?

The Game’de tematik partiler, şirket motivasyon etkinlikleri, lansmanlar, doğum günleri ve şirketler arası turnuva gibi içeriğini sizin belirlediğiniz pek çok etkinlik düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz her organizasyon içeriğini sizinle birlikte yapmaktan memnuniyet duyarız.

Masa tenisi, langırt ve bowling var mı?

Alanımızda sadece dijital oyunlar mevcuttur. Ancak Nintendo Wii ve PlayStation Move oyunlarımızın içerisinde bu isteklerinizi karşılayacak birbirinden eğlenceli oyunlar bulunmaktadır.

Yiyecek ve içecek seçenekleriniz nelerdir?

Yerli ve yabancı olmak üzere alkollü ve alkolsüz bütün içecek seçeneklerimiz mevcuttur. Yemek seçeneklerimiz ise Point Hotel standartlarındaki bütün yemek çeşitlerini kapsamaktadır.

Partilerden nasıl haberdar olabilirim?

Ana sayfamızda bulunan mail ekle bölümünden mail listemize kayıt olabilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek partilerden haberdar olabilirsiniz.

Adresiniz tam olarak nerededir?

İletişim bölümünden Maps yardımı alabilirsiniz. Ayrıca Metrobüs ile gelecekler Zincirlikuyu durağında inip Beşiktaş yönüne doğru giderken sağ tarafta Yıldız Posta Caddesi üzerinde Point Hotel’i görebilirsiniz. The Game olarak B3 katında sizleri bekliyor olacağız.

Yaş sınırınız var mı?

18 yaş sınırımız vardır. 18 yaşından küçükler için yanlarında ebeveynleri ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

Çocuğumu getireceğim ama ben oynamayacağım, ücrete tabi olur muyum?

The Game’in genel yapı kurallarınca içeriye giren tüm misafirlerimiz için bir hesap açılmakta ve kullanım ücreti alınmaktadır.

Otopark ücretli mi?

Otopark hizmeti The Game’den bağımsız olduğu için otel dışında bulunan kapalı otoparktan kdv dahil 15 TL ücret karşılığında yararlanabilirsiniz.