New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

[Oyun]

[title type=”h1″][/title]
Oyun-Sayfası-Sayfa-Icerık-Calısma

Oyun ve insanoğlu yaşıttır diyebiliriz. İnsanoğlunun varoluşu kadar eski olan oyun, deneyimleyerek öğrenilmesi gereken konularda oldukça başvurulan bir yöntem. Oyuncular oyun esnasında çok daha risksiz bir ortamda olduklarını hissettiklerinden, gerçek hayatta yapmaktan çekinecekleri bir hatayı oyunda çok daha rahat yaparak sonucunu görebilir ya da çok kritik kararlar alarak öğrenme sürecini ilerletebilirler. Oyun içinde elde ettikleri deneyim ve varış noktaları sayesinde öğrenme sürecinde yaşadıklarını değerlendirebilirler ve bu sayede kurdukları sebep-sonuç ilişkilerini yaşamlarına yansıtabilirler.

Oyun ortamları çocuklar kadar yetişkinler için de hem eğlenceli hem de öğretici olmaya devam ediyor. Tüm dünya nüfusunun %18.75’i her gün dijital bir oyun oynuyor. Türkiye’ de ise bu oran %25. Oyun 75 milyar $ piyasasıyla, var olan ve artacağı öngörülen kitlesiyle gelecek vaat eden ve gelişmekte olan bir iş sektörü artık.

Bu yüzden The Game olarak sizleri kurumsal ve bireysel etkinliklerinizde en popüler konsollar ile genel oyun alanımızda oyun oynamaya davet ediyoruz! Aynı anda 120 kişiye kadar oyun oynayarak dijital dünyanın en son teknolojilerini deneyimleyebilir, şirketinize özel sunduğumuz turnuva hizmeti ile kendinizi keyifli bir rekabetin içerisinde bulabilirsiniz.

[button target=”_self” style=”” class=”btn-danger” disabled=”active” size=”large”
link=”http://thegame.com.tr/turnuva/”]Turnuva[/button] [button target=”_self” style=”” class=”btn-info” disabled=”active” size=”large” link=”http://thegame.com.tr/co-league/”]Co-League[/button]